Mezoterapeutické pistole

http://www.estheticline.cz/redim/360x360/82cddb3c63043d6edca7ed52683bcb88/leadergun.jpgLeadergun

Leadergun je jedním z technicky nejvyspělejších a nejjednodušších systémů pro injekce na dnešním trhu. Leadergun byl vyvinut po mnoha zkušenostech s mezoterapií. Byl vyvinut k odstranění všech problémů, které mají jiná zařízení dostupná na trhu a je považován za jeden z nejlepších, plně automatických injektorů.

 

 

Při vývoji Leadergun se podařilo eliminovat vytékání injektovaných látek, které je běžné u jiných přístrojů. Díky technologii Stepper Motor a softwaru na korekci chyb zajišťuje přístroj přesné injekce. Leadergun je jediný přístroj na trhu, který je schopen automaticky vstřikovat velké množství látek (0,3cm3 na jednu injekci). Nastavení hloubky je také plně automatické a je prováděno mikro-počítačem v přístroji, který je ovládán 7,5‘‘ panelem back Colour.

-          V paměti přístroje lze uložit až 6 programů, které vám dovolí více pracovat a méně nastavovat.

Leadergun pracuje se standardními jehlami (4,6 a 13mm) a stříkačkami (1-10cm3). Součástí přístroje je zámek Luer, který nevyžaduje speciální součástky. Leadergun má vestavěný kryt, který zabraňuje náhodnému vpíchnutí. Leadergun má několik nastavitelných režimů, které umožňují stálé vstřikování, střídavé vstřikování, bodové vstřikování. Při stálém vstřikování může být nastavena rychlost vstřikování od 3 do 10ml/min. Frekvence střídavého vstřikování může být nastavena od 100 do 300 vstříknutí/min. Leadergun je jediným přístrojem na trhu, který umožňuje zvýšit dávku a tím nabídnout výhody ošetřovateli. Například úsporu času.

Lithium-Iontová baterie s dlouhou výdrží může být nabíjena, i když je přístroj připojen do napájení. K přístroji je také dodáván zdroj napájení, vhodný pro napětí 110V i 220V. Baterka má doživotní záruku a má dlouhou výdrž. Velký podsvícený LCD displej poskytuje vizuální indikaci míry nabití baterky a zvolených programů.

Ergonomická rukojeť umožňuje dlouhodobé používání bez únavy. Přístroj je esteticky příjemný, lehký, dobře vyvážený design zvyšuje komfort a zabraňuje vzniku poranění.

 

Mezo Pistole Dr. Injector

Ošetření pleti přístrojem Dr. Injector  je nebolestivé ošetření, které slouží k důkladnému zapracování speciálních sér do pokožky. Cílem ošetření je zvýšit tvorbu kolagenu a produkci elastinu.

Výsledkem je: 

·         omlazení pleti a zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky

·         zlepšení jizev po akné

·         odstranění nežádoucích pigmentací

TOPlist