Mezoterapie Overage

Overage Meso

http://esthetic.wbs.cz/staensoubor.jpgPrvní krok v omlazení

Overage Meso je nezasíťovaná kyselina hyaluronová 23mg/ml v gelu. Nabízí účinný způsob, jak překonat následky ubývání v pokožce kyseliny hyaluronové, jedné z klíčových složek dermis. Tato kyselina napomáhá intracelulární výměně a přispívá k pružnosti pokožky a ke zpevnění dermis, umožňuje naplnit pacientova očekávání, co se týče hydratace, rejuvenace a revitalizace pokožky obličeje a těla.

Hlavní přednosti Overage Meso

●     přípravek je výroben z přirozeně se vyskytujících látek, perfektně se snáší a je úplně biorozložitelný, tj. vstřebatelný;

●     není třeba provádět předběžné testy snášenlivosti;

●     koncentrace nesíťované kyseliny hyaluronové odpovídá nejlepším gelům na trhu;

●     specifická vysoká molekulová hmotnost, která přispívá k lepší hydrataci pokožky;

●     vysoce čištěná kyselina hyaluronová výrazně snižuje riziko výskytu vedlejších účinků.

Dvě různé techniky se používají pro omlazení, revitalizaci a hydrataci s Overage Meso

1. Multi-punktirová technika tkví v injekcích Overage Meso povrchově na epidermální úrovni. Výrobek je aplikován pomocí rychlých pravidelných pohybů, aby byla požadovaná oblast ošetřena četnými injekcemi. Po ošetření se u pacienta nevznikají žádné nežádoucí účinky. Pleť je zářivá, revitalizovaná a hydratovaná. Pacienti se mohou okamžitě vrátit do jejich společenského života. Multi-punktirová technika je obecná a využívá se k běžné revitalizaci kůže.

2. Mikro-papulární technika tkví v pomalých papulových injekcích velmi malého množství Overage Meso do dermis pomoci přesně davkovaných vpichů. Každý z těchto vpichů vytváří malé papule, které zmizí po 24 hodinách nebo i rychleji, pokud je bude pacient masírovat. Oblasti ošetřené tímto způsobem jsou napnuté s vysokým tonusem. To vysvětluje, proč tato technika je používána zejména po zrálou pleť. Mikro-papulární technika se doporučuje pro zrálou a velmi dehydratovanou pokožku.

 

 
TOPlist