Péče o řasy

http://www.estheticline.cz/redim/360x360/3ad018f3267ee1b28fe6f7d10e60984f/MTS_Lash_Pep_Eyelash_Growth_Serum.jpgKondicionér na řasy MTS LASHPEP

Vlastnosti:

Nastříkejte na své řasy a pozorujte jak rostou! Tenké, křehké, stárnoucí řasy konečně mají účinné ošetření. MTS Lash Pep vyživuje a obnovuje Vaše řasy (a obočí), výrazně zvyšuje délku, tloušťku a hustotu Vašich přírodních řas pomoci účinné high-tech kombinace peptidů a dalších aktivních složek.

·      Rekonstrukční peptidy stimulují tvorbu keratinu.

·      Data získaná in vivo: MTS LashPep Kondicionér s 20% obsahem peptidu (1000ppm) byl testován na 15 pacientech ve věku od 24 do 82 let. Testovaní pacienti používali roztok jednou denně. Výsledky – 25% zvětšení délky a tloušťky řas po 2 týdnech použití.

·   Rekonstrukční peptidy posilují a pečují o vlasové váčky, slouží jako prevence lámavosti a skutečně umožňují dosažení jejich plného potenciálu. Řasy jsou husté a dlouhé jako nikdy před tím!

·         Stimulační složky dodávají aminokyseliny bohaté na proteiny a okysličenou krev do vlasových váčků, což přináší viditelné výsledky.

·         Antioxidanty bojují s poškozením volnými radikály, které zeslabují vlasy a způsobují jejich lámavost.

Použití:

Aplikujte dvakrát denně – ráno a před spaním na čisté suché řasy. Naneste přiměřené množství LashPep u kořínků horních řas (stejným způsobem, jakým nanášíte oční linku). Přípravek se musí úplně uschnout, než začnete s nanášením dalších přípravku. Po týdnu použití zpozorujete první požadované výsledky. Zamezte kontaktu LashPep s očima. Pokud se přípravek dostane do očí, důkladně je propláchněte studenou vodou.

TOPlist